Płacę jednorazowo

 

Co zyskujesz, dzięki płatności jednorazowej?

 

 🎁 100 zł zostaje w Twojej kieszeni

🎁 bonus o wartości 360 zł: konsultację 1:1 (60 minut)

 

(*) nie masz dziś całej kwoty, a chcesz skorzystać z bonusów - kliknij w ten tekst i skorzystaj z opcji "Pay Po"

(po podaniu danych do faktury wybierz z opcji płatności "raty i odroczone" lub "limit P24 NOW") 

 

2300 zł

 

Wolisz zapłacić jednorazowo, czy w 5 częściach?

Płacę w 5 częściach

Co zyskujesz dzięki płatności w 5 częściach?

 

💲 Spokój finansowy - możesz dołączyć do grupy nie nadszarpując swojego budżetu

 

5 * 500 zł

 

Nie musisz mnie dłużej przekonywać - chcę kupić

Chcę poznać cenę

Pokaż dostępne pakiety

Harmonogram spotkań - poznaj ważne daty

 

spotkania online z wykorzystaniem aplikacji Google Meet - nie musisz nic instalować

 

🗓 27.02.2024 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Twoja marka - robimy audyt Twojej marki i doprowadzamy ją do spójności 

 

🗓 05.03.2024 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Reputacja online - sprawdzamy i optymalizujemy Twój wizerunek, czyli to, co o Tobie widzą Twoi przyszli klienci

 

🗓 12.03.2024 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Identyfikacja klienta - definiujemy z kim chcesz, a z kim nie chcesz współpracować, ustalasz gdzie są Twoi klienci

 

🗓 26.03.2024 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Oferta i plan działań prospectingowych - optymalizujemy Twoją ofertę i tworzymy plan działań marketingowo-sprzedażowych

 

🗓 09.04.2023 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Jawny i ukryty rynek ofert - omawiamy jak poruszać się i szukać zleceń na każdym z tych rynków, aby zoptymalizować Twoje działania marketingowo sprzedażowe

 

🗓 23.04.2024 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Kalendarz sprzedażowy - tworzymy plan działań sprzedażowych, aby w trakcie kolejnych spotkań omawiać: wysłane oferty/zgłoszenia, korespondencję z klientami, pierwsze etapy nawiązywania współprac, formalności i rozliczanie związane ze współpracami 

 

🗓 07.05.2024 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Pozyskiwanie klienta - zadania praktyczne

 

🗓 21.05.2024 g.10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Pozyskiwanie klienta - zadania praktyczne

 

🗓 04.06.2024 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Pozyskiwanie klienta - zadania praktyczne

 

🗓 18.06.2024 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Pozyskiwanie klienta - zadania praktyczne

 

🗓 02.07.2024 g. 10:00 - 12:00 (wtorek) Temat: Pozyskiwanie klienta - zadania praktyczne

Chcę sprawdzić opcje zakupu

Zbuduj portfel pełen klientów - program warsztatowy 

 

Inwestycja: 1900 zł - 2750 zł

Uwaga! Zamykam sprzedaż, gdy zbierze się grupa 15 osób. Taka grupa daje nam przestrzeń na efektywniejszą pracę.

 

 

Czas trwania: 27.02.2024 do 02.07.2024

Ilość spotkań na żywo: 10 warsztatów

(harmonogram spotkań znajdziesz poniżej)

Czas trwania pojedynczego spotkania: 2 godziny zegarowe lub do wyczerpania tematów

Ilość godzin, które będziesz potrzebowała na wykonanie swoich zadań pomiędzy spotkaniami: 5-10 godzin roboczych - bez Twojej pracy nic się nie zmieni

Komunikacja pomiędzy spotkaniami: Asana

 

 

 

 

Pamiętaj:

Jeśli pomiędzy datą zakupu a datą rozpoczęcia programu ZPPK minie mniej niż 14 dni po zakupie, tracisz prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez internet. 

Wybierz swój pakiet

Chcesz w końcu zacząć odpowiednio zarabiać, ale nie wiesz, jak znaleźć właściwych klientów?

 

 

 Jeśli jesteś ZDETERMINOWANA do intensywniej pracy i współdziałania w dążeniu do celu - to oferta z pewnością jest dla Ciebie. 

 

 A celem jest znalezienie dla Ciebie płacących klientów ;) 

 

 Motywujące? Czytaj dalej!

 

Nie masz motywacji? Ta propozycja nie jest dla Ciebie!

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

 

✅ znajdziesz czas na intensywną pracę nad własną marką - nie ma wymówek, jeśli się zdecydujesz na moje wsparcie to spotykamy się co 2 tygodnie, a po każdym ze spotkań masz własne (indywidualne, pomimo pracy w grupie) zadania domowe

 

nie wiesz, jak ustalić kto jest Twoim klientem - zajmiemy się ustaleniem persony klienta i anty klienta, określeniem grupy odbiorców, a nawet wyróżników i niszy

 

masz wrażenie, że nie wiesz, gdzie są Twoi klienci - omówimy i ustalimy plan działań w obrębie jawnego i ukrytego rynku ofert, dowiesz się też jak strategicznie zaplanować działania marketingowo-sprzedażowe; stworzymy Twój kalendarz prospectingowy

 

nie wiesz, jak poprawić swoją ofertę, aby była skuteczniejsza - zajmiemy się nie tylko poprawą, ale dogłębną analizą Twojej oferty we wszystkich miejscach w sieci: identyfikacja marki, język, styl komunikacji - abyś prezentowała swoją propozycję biznesową mówiąc językiem swojego klienta

 

nie wiesz, co nie działa, że liczne rozmowy z klientami kończą się fiaskiem - zweryfikujemy i dopracujemy Twoją reputację online, abyś z większą pewnością siebie nawiązywała relacje biznesowe w sieci

 

miałaś lub masz już klientów, ale nie satysfakcjonują Cię te współprace - ani finansowo, ani rozwojowo; przyjrzymy się co stoi za tym, że przyciągasz takie współprace

Cały czas obserwuję rynek i widzę jak zmieniają się trendy związane z docieraniem do klienta, prezentowaniem swojej oferty czy nawet samymi rozmowami handlowymi. 

 

Myślę rozwiązaniami i jestem nastawiona na ich dopasowanie do człowieka, dlatego NIGDY nie ograniczam się do jednej metody.

Łączę je ze sobą, testuję skuteczność, potem znów łączę i znów testuję, udoskonalam, zmieniam - nie ma jednego, słusznego, uniwersalnego, rozwiązania.

 

To człowiek i skierowanie na jego potrzeby i ograniczenia są moimi priorytetami. Nie oznacza, że zgadzam się z maksymą "Klient nasz Pan".

 

Wprost przeciwnie, jestem za relacjami partnerskimi pomiędzy mną i moimi klientami. Takich klientów szukam i z takimi współpracuję najdłużej. Takich też pomagam znajdować ;) 
 

Cześć!

 

Nazywam się Ela Nieradko. 

👉 od 2010 roku działam online

👉 z zawodu ekonomistka i informatyczka

👉 jestem autorką kursów online, podcastów, wideobloga, e-booków

👉 organizuję konferencję "Na ścieżce freelancera"

 

swoich klientów wspieram na poziomie:

👉 przekwalifikowania (zawodowego i profilu działalności biznesu),

👉 strategicznym (tworzę i optymalizuję strategie rozwoju projektów i firm),

👉 managerskim (namacalnie, krok po kroku, prowadzę od pomysłu do efektu).

Nadal masz wątpliwości?
Pomogłam już wielu aktywnie działającym freelancerkom - zobacz jak to się dla nich skończyło

(W regulaminie opinii możesz sprawdzić jak zbieram i weryfikuję opinie. Kliknij tu, aby przejść do regulaminu):

Monika Materkowska

Do Eli trafiłam na mentoring na samym początku drogi do bycia wirtualną asystentką. Miałam w głowie świeży pomysł na siebie, miliard obaw i wątpliwości, i cała byłam jakaś taka rozedrgana.

 

Ela pomogła mi wystartować i przeprowadziła przez najtrudniejszy moment. Moment, w którym pojawia się w głowie pustka i tyle jest do zrobienia, do nauczenia się, do poznania, że nie wiadomo, od czego właściwie zacząć.

 

Cierpliwie i spokojnie zadawała mi kolejne pytania, które były kluczowe, żeby ruszyć. Pokazywała kolejne narzędzia, aplikacje, programy, które według jej oceny były warte uwagi.

 

„Pamiętaj, nie musisz być jak wszystkie wirtualne asystentki. Ma być po Twojemu i w zgodzie z Tobą” to jedno ze zdań, które do mnie trafiło i dało mi trochę więcej spokoju i pewności, że tak ma właśnie być.

 

Już w pierwszym miesiącu mentoringu zdobyłam 2 klientów, z którymi współpracuję do dziś. Dzięki niej mój start w zawodzie był łatwiejszy, bez stresu i presji.

 

Polecam mentoring u Eli każdej osobie, która boi się zacząć, potrzebuje wsparcia we wdrożeniu do zawodu wirtualnej asystentki.

 

Inwestycja w mentoring zwróci się bardzo szybko, a wiedza i pewność siebie zdobyta dzięki Eli zostanie już na zawsze.

Dorota Mroczek

Na mentoring zdecydowałam się na samym początku mojego działania jako wirtualna asystentka.

 

Uważałam, że mimo ukończonych 2 kursów na wirtualną asystentkę, które nauczyły mnie narzędzi do pracy, potrzebuję "opieki" kogoś, kto w tym działa dobrych parę lat.

 

Nie żałuję decyzji, ponieważ od początku Ela pokierowała mną w dobrym kierunku.

 

Podpowiedziała mi jak skutecznie mailowo komunikować się z potencjalnymi klientami. Razem pracowałyśmy nad moją ofertą.

 

Omawiałyśmy przypadki mojej współpracy z klientami: co robię dobrze, a co źle.

 

Polecam każdemu, kto działa jako wirtualna asystentka, ale nie idzie mu pozyskiwanie klientów.

Katarzyna Augustyńska

Zdecydowałam się na mentoring u Eli, ponieważ od dłuższego czasu należę do jej grupy na Facebooku i widać jej niesamowite doświadczenie, wiedzę oraz wielką chęć dzielenie się tą wiedzą.

 

Mimo iż już jakiś czas działałam jako wirtualna asystentka, to jednak czułam, iż nie do końca daję sobie radę, że nie potrafię „wystartować” tak maksymalnie w tej branży. Potrzebowałam skonsultować z Elą sprawy związane z umowami, cenami, moją stroną www, przeprowadzanymi rozmowami z klientami, a nawet moim obawami.

 

Największą moją wątpliwością, aby rozpocząć mentoring była obawa, iż Ela powie, że to jednak nie jest praca dla mnie… Nic takiego nie usłyszałam, a wręcz okazało się, iż mogę dużo korzystać z poprzedniego doświadczenia zawodowego. Niesamowicie mnie to zmotywowało.

 

Spotkania z Elą były maksymalnie produktywne. Mogłam z Elą „wałkować” jakiś temat, aż poczułam, iż już to rozumiem, umiem i nie będzie to stanowić problemu w mojej późniejszej samodzielnej pracy. Żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi i dokładnego wyjaśnienia ze strony Eli.

 

Podczas mentoringu zdobyłam większą pewność siebie i odwagę - to dla mnie baaardzo wiele znaczyło (i nadal znaczy), bo brakowało mi tego. Uważałam, iż nie poradzę sobie w tej branży z bardziej doświadczonymi wirtualnymi asystentkami. Nawet teraz, widząc dużo większe doświadczenie i zakres zadań, które oferują inne WA, wiem, iż nie mam się czego obawiać. Zawsze znajdę klienta, który będzie chciał ze mną współpracować.

 

Polecam mentoring u Eli zarówno dla tych osób, które chcą rozpocząć pracę jako wirtualna asystentka, jak tym osobom, które już działają, ale czują, iż mogłyby dużo więcej w tej branży. Po mentoringu u Eli stajesz się inną osobą. Zyskujesz wiedzę, pewność siebie(!) i poznasz swoje mocne strony.

Agnieszka Lukoszek

O zawodzie wirtualnej asystentki po raz pierwszy usłyszałam w 2016 roku. Pomyślałam wtedy, "super, to coś dla mnie", ze względu na obowiązki, które wykonywałam w pracy etatowej. Zabrakło jakiegoś ostatecznego impulsu do podjęcia działań w tym kierunku — nie byłam gotowa na tego typu zmiany.

 

Myśl ta jednak nie dawała mi spokoju i powróciła, gdy moja sytuacja na rynku pracy zmieniła się po urodzeniu drugiej córki w 2017 roku. Mówiąc krótko - stosunek pracy ustał i co dalej...

 

Zainteresowałam się tematyką związaną z zawodem wirtualna asystentka, zdając sobie sprawę, iż pomimo pewnego "bagażu doświadczeń" daleko mi jeszcze do samodzielnej pracy, wejścia na rynek i swobodnego poruszania się w temacie. Zaczęłam więc szukać wsparcia — w głównej mierze na grupach tematycznych na Facebooku, gdzie właśnie "spotkałam" Elę Nieradko po raz pierwszy.

 

Wybrałam mentoring do zawodu zamiast kompletnego kursu dla wirtualnych asystentek, ponieważ część umiejętności już posiadam. Wolałam więc skupić się na innych obszarach do rozwoju w tym kierunku.Zdecydowałam się na wdrożenie z Elą ze względu na jej najdłuższe doświadczenie w branży, największy autorytet oraz moją potrzebę podniesienia swoich kompetencji zarówno miękkich, jak i sprzedażowych.Pomimo tego, że moje wdrożenie dobiegło końca, Ela jest dla mnie wsparciem po dziś dzień. Wiem, że mogę na nią liczyć, odpowie na każde pytanie, wskaże rozwiązanie problemu lub sytuacji.

 

Życzę każdej aspirującej do bycia wirtualną asystentką dziewczynie, aby spotkała na swojej drodze osobę tak ciepłą i zaangażowaną.Dodatkowo równolegle w trakcie trwania wdrożenia przeszłam przez procedurę uzyskania dofinansowania na otwarcie działalności gospodarczej jako wirtualna asystentka i głównie dzięki współpracy z Elą już na starcie firmy mam klientów płacących za moje usługi.

 

Kliknij tu i zobacz case study napisane przez Agnieszkę.

 
 

Monika Kijaszek

Na polskim rynku Ela Nieradko jest jedną z prekursorek pracy jako wirtualna asystentka i wirtualny office manager. Dlatego właśnie zdecydowałam się na współpracę z nią w formie konsultacji mentoringowych. I powiem tak - Ela to kobieta z ogromną wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Jest kopalnią dobrych rad i pomysłów. Zna się doskonale na pracy zdalnej. Wymaga, jest stanowcza, ale też wspiera i motywuje. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Jest ogromnym wsparciem dla osób zaczynających swoją przygodę z wirtualną asystą. 

Agnieszka Cieślik

Na spotkania z Elą zdecydowałam się w momencie spadku motywacji do planowanej zmiany zawodu.

I to był znakomity pomysł!

 

Profesjonalistka  z wieloletnim doświadczeniem w branży usług zdalnych, ale przede wszystkim życzliwa i wspierająca osoba - tak bym Ją scharakteryzowała. Nasze spotkania to była lekcja uważności, fachowej wiedzy i motywacji do pracy.

 

Ela jest znakomitą słuchaczką, która świetnie wychwytuje to, co najważniejsze, a jej analityczny umysł podsuwa kolejne rozwiązania, w pełni dopasowane do rozmówcy. Pomogła mi uporządkować moje pomysły i dodała odwagi do działania.

 

Mimo, że kilka miesięcy temu zakończyłyśmy nasze spotkania to wiem, że niezmiennie mogę liczyć na jej pomoc czy poradę zawodową.

Katarzyna Musiał

Dlaczego wybrałam mentoring?

Byłam w trakcie procesu pozyskiwania dotacji na założenie DG i chciałam dobrze przygotować się do prowadzenia firmy oferującej usługi wirtualnej asysty. Zapoznałam się z kilkoma ofertami kursów oraz e-bookami. Na niektórych się zawiodłam, ale trafiłam na bezpłatny e-book Eli Nieradko dotyczący wirtualnej asysty,

który był dla mnie strzałem w 10. Konkretnie, na temat, bez ściemy i bez spiny. Od razu pomyślałam, że porozumiemy się bez problemu i że mentoring z Elą będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem.

 

Spotkania oceniam bardzo dobrze. Konkretnie, bez wymijających odpowiedzi. Wesoło. Mogłam rozwiać wątpliwości, odbić pomysły i poznać inny punkt widzenia. Zdecydowanie polecam Allegrowiczkę ;)Bardziej mi odpowiadały spotkania co 2-3 tygodnie.

 

Zobaczyłam, że nie muszę być perfekcyjna w każdej dziedzinie. I że każdy popełnia błędy i nie umiera z tego powodu ;).

 

Gdybym jeszcze raz miała podejmować decyzję, to zdecydowałabym się ponownie na współpracę z Elą.

Dlaczego? Bo rozmowa z drugą osobą dużo daje, a z osobą doświadczoną w danej dziedzinie biznesu daje 100% więcej wiedzy. Ważne jest, żeby osoba, z którą rozmawiasz, nadawała na tych samych falach. I tak było w naszym przypadku :)

 

Zmieniłabym jedno - zdecydowałabym się na mentoring zaraz po założeniu działalności gospodarczej.

Myślę, że wyciągnęłabym ze spotkań jeszcze więcej, gdybym mogła więcej pracować z pozyskiwaniem klientów "na żywym organizmie" ;) Ale to już była siła wyższa, bo przeciągnęli mi proces rekrutacji do dotacji o ponad 4 miesiące.

Paulina Kulpińska

Od dłuższego czasu obserwowałam Elę, byłam w jej grupie na Facebooku i czułam, że to jest dla mnie odpowiednia osoba.

 

Spotkania odbywały się w super atmosferze, „zadania domowe” zmuszały do zatrzymania się i głębszego zastanowienia. Jednocześnie z każdym spotkaniem czułam, że posuwam się do przodu i że odnajduję mój kierunek.

 

Mentoring wpłynął ogromnie na to, w którym miejscu jestem teraz. Najpierw byłam wirtualną asystentką ze specjalizacją, a od listopada 2021 kompletnie odcięłam się od wirtualnej asysty i zajmuję się teraz tylko i wyłącznie postprodukcją wideo.

 

I to było najlepsze, co mogłam dla siebie zrobić! Spełniam się, realizuję, pracuję z fantastycznymi Kobietami (i Mężczyznami też) i cały czas chcę więcej od siebie i od moich działań.

 

Mentoring z Elą polecam każdej wirtualnej asystentce – czy początkującej, czy tej, która stoi na rozdrożu. Trafnie zadane pytania spowodują, że się zatrzymasz i zajrzysz w głąb siebie.

 

Z pomocą Eli odkryjesz swój potencjał i nauczysz się go wykorzystywać w 120%!

Nadal nie wiesz, czy ten program do dobra inwestycja?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania: 

 

❔ Dlaczego mam kupić od Ciebie Elu?

 

Chcesz wierzyć w marketingowe hasła i natarczywe reklamy - Twoja sprawa.

Chcesz iść po wsparcie do osoby, która od niedawna działa na rynku jako WA i zaczęła szkolić innych, ponieważ "jest kilka kroków przed nimi" - Twoja sprawa. 

 

Ja jestem tu po to, żebyś osiągała rezultaty - jeśli Ci na nich zależy. (ps. jeśli Ci nie zależy szkoda naszego wspólnego czasu)

 

Działam na rynku od 2010 roku i (w przeciwieństwie do sporej grupy pojawiających się na chwilę) nie zamierzam nigdzie się wybierać. 

Patrzę na biznesy online holistycznie - działam jako projekt manager, biznes manager, robię audyty i pomagam w optymalizacjach biznesów online Twoich potencjalnych klientów.

 

Znam zadania wirtualnej asysty od podszewki - sama je wykonywałam, a obecnie na co dzień współpracuję z WA. 

I znam biznesy klientów WA od podszewki - wiem, czego potrzebują i z jakimi wyzwaniami się mierzą. Wiem, jak podejmują decyzje przy wyborze podwykonawców.

 

Wyżej widziałaś opinie osób, które mi zaufały. Możesz te osoby znaleźć w sieci i zapytać o opinię na temat mojego wsparcia.

 

Wszystko masz podane jak na tacy.  Twoja decyzja, co z tym zrobisz dalej ;) 

 

 

❔ Czy muszę być na wszystkich spotkaniach na żywo - mam już zaplanowaną wizytę w trakcie jednego ze spotkań na żyw?

 

Nie musisz być zawsze na żywo. Wiem, że różne rzeczy się dzieją. Nie tylko to, co masz zaplanowane może uniemożliwić Ci obecność, ale też bieżące trudności. 

Każde spotkanie jest nagrywane i w ciągu maksymalnie 24. godzin masz do niego dostęp - możesz odsłuchać. 

A swoje pytania/ zadania domowe możesz mi podesłać przed spotkaniem - wtedy je omówię na nagraniu

 

 

❔ Kiedy mi się zwróci ta inwestycja?

 

Jaką masz stawkę godzinową netto? Ile godzin potrzebujesz mieć zafakturowanych, aby kwota była wyższa niż ta, którą zapłaciłaś za ten program?

 

Załóżmy, że masz 50 zł netto za godzinę. Aby zwróciła Ci się kwota 2500 za udział w tym programie Zbuduj Pełen Portfel Klientów potrzebujesz wystawić fakturę na 60 godzin (to nie błąd policzyłam więcej godzin roboczych, ponieważ od kwoty netto na FV należy jeszcze odliczyć podatek dochodowy)

 

Potrzebujesz 6 klientów po 10 godzin roboczych, lub 3 klientów po 20 godzin roboczych. Wszystkie kolejne faktury, które wystawisz tym klientom to już będzie Twój zysk. 

 

Jesteś zdeterminowana, żeby zdobyć tych klientów? Zatem wiesz co robić - wybierz opcję płatności i zarezerwuj miejsce na warsztatach. 

 

 

❔ Nie mogę brać udziału w spotkaniach w dni robocze, w godzinach roboczych. Czy zorganizujesz podobny warsztat popołudniami lub w weekendy?

 

Jeśli zbierze się grupa minimum 8. osób na konkretną porę dnia - tak. 

Wypełnij ankietę i zapisz się na listę zainteresowanych - kliknij tu. 

Uwaga! To, że wypełnisz ankietę nie daje żadnej gwarancji, że taka grupa powstanie - wymóg to 8 osób. 

 

❔ Czy mogę otrzymać fakturę?

 

Oczywiście. Do każdego zakupu wystawiam fakturę VAT. 

Faktura zostanie wystawiona na dane, które podasz w trakcie składania zamówienia - dlatego zachowaj uważność w trakcie ich wprowadzania. 

 

❔ Jak mogę się skontaktować ze sprzedawcą?

 

Wszystkie pytania, niejasności, zastanowienia możesz mi wysłać na elzbieta@nieradko.pl

 

❔ Jakie są wymagania techniczne, abym mogła wziąć udział w programie?

 

Wymagania techniczne:
  • komputer, laptop lub inne urządzenie multimedialne z dostępem do Internetu;
  • kamerka internetowa i mikrofon (wystarczą wbudowane w komputer)
  • dostęp do poczty elektronicznej;
  • ważny/aktywny adres e-mail, klawiaturę lub inne urządzenie wskazujące
  • dostęp do aktualnej przeglądarki internetowej: Mozilla, Internet Explorer, Opera, Google Chrome, Safari.

Podajesz dane do faktury jako:

Twój e-mail:

NIP

Imię i nazwisko/ Nazwa firmy

Adres (ulica i nr)

Kod pocztowy i miasto

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności *

Wyrażam zgodę na dostarczenie mi treści cyfrowych objętych zamówieniem przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jestem świadomy, że w ten sposób tracę prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży. *

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elżbietę Nieradko w celu wysyłania mi informacji

o produktach blogowych, usługach, promocjach lub nowościach oraz webinarach zgodnie z polityką prywatności (opcjonalne)

KUPUJĘ I PŁACĘ
KUPUJĘ I PŁACĘ
Przekierowuję do płatności...
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

OBM Elżbieta Nieradko NIP: 5213641211

ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa

e-mail: elzbieta@nieradko.pl   |   rozmowa telefoniczna

 

 

@2010 - 2024 Copyright by Elżbieta Nieradko