Sprawdź ofertę

Porozmawiajmy

Stabilny i rozwijający się biznes online to Twoje marzenie? Z moją pomocą to możliwe!

 

Zaufaj mi i zbuduj stabilny biznes

👉 ze spokojem i lekkością

👉 bez niepotrzebnego stresu

👉 oszczędzając przy tym czas i energię

Aneta Mikulska, EPMA

"W sierpniu 2015 rozpoczęłam współpracę z Panią Elżbietą Nieradko w zakresie wsparcia w wypracowaniu dobrych praktyk i procedur prowadzenia działalności gospodarczej. Współpraca ta wpłynęła znacząco na poprawę funkcjonowania mojej firmy w wielu aspektach. Uzyskałam porady i gotowe rozwiązania dotyczące m.in.:

- zarządzania moim kalendarzem,

- opracowania procedur,

- obsługi klientów (również tych trudnych),

wyceny moich usług. 

Pani Elżbieta jest osobą bardzo solidną, odpowiedzialną, pracowitą i zdyscyplinowaną. Powierzając jej jakikolwiek problem do rozwiązania wiem, że dołoży wszelkich starań, aby rozwiązanie było jak najbardziej optymalne. 

 

Ponadto mamy z Panią Elżbietą wspólnego klienta, u którego moja firma obsługuje księgowość, a Pani Elżbieta zajmuje się sprzedażą, marketingiem i administracją. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń stwierdzam, że jest ona świetnym "łącznikiem" pomiędzy osobą zarządzającą firmą i jej księgowością. Rozumie potrzeby i wymagania obu stron tej relacji i potrafi je pogodzić, znajdując rozwiązania satysfakcjonujące dla wszystkich. 

 

Oprócz tego, że jest specjalistą w swojej dziedzinie, jest również wspaniałym człowiekiem, uczciwym i gotowym do niesienia pomocy, co jest w dzisiejszych czasach rzadkością. 

Marek Kowalczyk,

MANDARINE Project Partners

"Mandarine LTD współpracuje z Panią Elżbietą Nieradko od maja 2015 roku w zakresie wsparcia organizacyjnego w następujących obszarach:

- sprzedaż,

- marketing,

- realizacja projektów dla klientów,

administracja.

Współpracowałem już z wieloma asystentkami, ale p. Elżbieta dała się poznać jako osoba szczególnie wartościowa. 

W aspekcie zawodowym p. Elżbieta charakteryzuje się:

1. Solidnością w realizacji powierzonych zadań.

2. Elastycznością i dużą zdolnością we współpracy z tzw. "trudnymi osobami".

3. Pomysłowością i inicjatywą w kreowaniu własnych rozwiązań w trakcie realizacji powierzonych zadań.

4. Pracowitością i pozytywną postawą.

5. Odpowiedzialnością za powierzone zadania.

Główną wartością dodaną we współpracy z p. Elżbietą jest to, że mogę spokojnie zapomnieć o zleconym jej zadaniu i być pewnym, że rozwiązanie, które otrzymam będzie lepsze od tego, które sam bym wymyślił. 

Marek Kosykowski,

Strategie Rozwoju

"Pani Elżbieta Nieradko współpracowała z naszą firmą przy projekcie uruchomienia studiów podyplomowych "Leadership MBA" zajmując się:

- sprzedażą i kontaktami z klientami,

- kontaktami z mediami, w celu promocji inicjatywy.

Jako osoba bardzo kreatywna i zdyscyplinowana wykazała się dużą samodzielnością w realizacji kluczowych etapów projektu w najgorętszym okresie pracy. 

Dzięki zaangażowaniu w projekt p. Elżbiety oraz jej wielkim zdolnościom interpersonalnym, a także talentowi copywriterskiemu projekt uruchomienia studiów "Leadership MBA" został zakończony sukcesem. 

 

Jako koordynator projektu uważam, że postać p. Elżbiety stanowi doskonałą wizytówkę firmy zarówno w kontaktach z klientami, jak i współpracownikami.

Justyna Kwiatkowska,
Zadbana Finansowo

"Dzięki współpracy z Elą mój biznes przyspieszył swój rozwój. Ela wzięła na siebie odpowiedzialne zadania administracyjne, które dla mnie były kulą u nogi, a Ela rozprawia się z nimi w locie. Systematyczna, zadaniowa, odpowiedzialna i skrupulatna - takimi słowami mogę scharakteryzować osobowość zawodową Eli, którą osobiście bardzo cenię. Bez wahania polecam współpracę z Elą każdemu przedsiębiorcy, który chce zyskać więcej czasu na rozwój swojej firmy".

Adam Puza

"Współpraca z Elżbietą Nieradko to nie tylko oszczędność czasu, ale i wiele cennych uwag i porad co do powierzonych zadań. Polecam​​​​​​".

Marcin Hinz

"Niesamowicie pomocna, bardzo profesjonalna i zorganizowana - godna polecenia".

Katarzyna Tomasik

"Ela Nieradko pomogła mi znaleźć wirtualne wsparcie dla mojego biznesu. Najbardziej w jej pomocy doceniam trafność doboru polecanych osób i zrozumienie moich potrzeb. Doskonała znajomość rynku wirtualnych asystentek pozwala nam na wieloletnią udaną współpracę w tym zakresie. Jeśli to Twoja pierwsza przygoda z delegowaniem, to Ela będzie doskonałym przewodnikiem".

Maciej Ciesielski

"Ela pomogła mi nie tylko znaleźć wirtualne wsparcie, ale też zaoszczędziła mnóstwo czasu - którego bym nie miał i pewnie wybrał nie do końca właściwie. Pomogła zwrócić uwagę na ważne dla mnie aspekty i cechy, jakimi powinna charakteryzować się asystentka, żeby spełnić potrzeby mojej firmy. Brzmi niemal jak sztuczna laurka - ale jestem Eli wdzięczny na tyle za pomoc, że chciało mi się to napisać :)"

Sebastian Stencel

"Chciałem Tobie podziękować Ela za polecenie osoby do wirtualnej asysty, zaczęliśmy właśnie współpracę. Jak dla mnie masz świetne kompetencje headhunterskie w temacie WA :) Dziękuję raz jeszcze i polecam współpracę z Tobą".

Masz dość chaosu w swoim biznesie online?  Chcesz konkretnych efektów?

Marzysz o rozwijaniu swojej firmy, a nie o pracy w niej?

Chętnie pomogę Ci nadać właściwy kierunek i prędkość rozwoju Twojego biznesu zgodnie z Twoimi wartościami!

 

Poniżej możesz przeczytać opinie od moich klientów.

Działam na zapleczu i dbam o dyskrecję.

Nie znajdziesz tu opinii o każdej mojej współpracy, ponieważ nie każdy klient chce, żeby jego otoczenie wiedziało, że korzysta ze wsparcia.

Chcesz wiedzieć jak zbieram i weryfikuję opinie - kliknij w ten tekst, przejdziesz do regulaminu opinii (tu).

W czym mogę Ci pomóc?

 

OBM Elżbieta Nieradko NIP: 5213641211

ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa

e-mail: elzbieta@nieradko.pl   |   rozmowa telefoniczna

 

 

@2010 - 2024 Copyright by Elżbieta Nieradko