Elżbieta Nieradko Mentor wirtualnej asysty

Poniżej znajdziesz opinie na temat mojego wsparcia w zakresie: mentoringu, konsultacji indywidualnych, warsztatów, umów.

Od 2015 pomogłam w wypłynięciu na szerokie wody wirtualnej asysty wielu czynnie działającym - już nie tylko - wirtualnym asystentkom. Część z nich zechciała podzielić się z Tobą opinią o współpracy ze mną.

 

Jeśli zastanawiasz się przed podjęciem decyzji o współpracy i skorzystania z mojego wsparcia koniecznie zapoznaj się z opiniami (kliknij na interesującą Cię opinię, wtedy pojawi się ona w powiększaniu) i napisz do mnie - odpowiem na Twoje pytania w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

 

 

Opinie pochodzą od moich klientów. Jak je zbieram i weryfikuję opisałam w regulaminie opinii (tu).

Na spotkania z Elą zdecydowałam się w momencie spadku motywacji do planowanej zmiany zawodu.

I to był znakomity pomysł!

 

Profesjonalistka  z wieloletnim doświadczeniem w branży usług zdalnych, ale przede wszystkim życzliwa i wspierająca osoba - tak bym Ją scharakteryzowała. Nasze spotkania to była lekcja uważności, fachowej wiedzy i motywacji do pracy.

 

Ela jest znakomitą słuchaczką, która świetnie wychwytuje to, co najważniejsze, a jej analityczny umysł podsuwa kolejne rozwiązania, w pełni dopasowane do rozmówcy. Pomogła mi uporządkować moje pomysły i dodała odwagi do działania.

 

Mimo, że kilka miesięcy temu zakończyłyśmy nasze spotkania to wiem, że niezmiennie mogę liczyć na jej pomoc czy poradę zawodową.

Dlaczego wybrałam mentoring?

Byłam w trakcie procesu pozyskiwania dotacji na założenie DG i chciałam dobrze przygotować się do prowadzenia firmy oferującej usługi wirtualnej asysty. Zapoznałam się z kilkoma ofertami kursów oraz e-bookami. Na niektórych się zawiodłam, ale trafiłam na bezpłatny e-book Eli Nieradko dotyczący wirtualnej asysty,

który był dla mnie strzałem w 10. Konkretnie, na temat, bez ściemy i bez spiny. Od razu pomyślałam, że porozumiemy się bez problemu i że mentoring z Elą będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem.

 

Spotkania oceniam bardzo dobrze. Konkretnie, bez wymijających odpowiedzi. Wesoło. Mogłam rozwiać wątpliwości, odbić pomysły i poznać inny punkt widzenia. Zdecydowanie polecam Allegrowiczkę ;)Bardziej mi odpowiadały spotkania co 2-3 tygodnie.

 

Zobaczyłam, że nie muszę być perfekcyjna w każdej dziedzinie. I że każdy popełnia błędy i nie umiera z tego powodu ;).

 

Gdybym jeszcze raz miała podejmować decyzję, to zdecydowałabym się ponownie na współpracę z Elą.

Dlaczego? Bo rozmowa z drugą osobą dużo daje, a z osobą doświadczoną w danej dziedzinie biznesu daje 100% więcej wiedzy. Ważne jest, żeby osoba, z którą rozmawiasz, nadawała na tych samych falach. I tak było w naszym przypadku :)

 

Zmieniłabym jedno - zdecydowałabym się na mentoring zaraz po założeniu działalności gospodarczej.

Myślę, że wyciągnęłabym ze spotkań jeszcze więcej, gdybym mogła więcej pracować z pozyskiwaniem klientów "na żywym organizmie" ;) Ale to już była siła wyższa, bo przeciągnęli mi proces rekrutacji do dotacji o ponad 4 miesiące.

Powodem zakupu pakietu dokumentów była nagła potrzeba stworzenia rzetelnej umowy. Dotychczas rozliczałyśmy się z klientami na zasadzie faktury, jednak nawiązałyśmy poważniejszą współpracę i chciałyśmy zamieścić wszystkie wytyczne w umowie.

 

Na szczęście znalazłyśmy w internecie Twój gotowy pakiet umów, który zawierał kwestie, o których my nawet nie pomyślałybyśmy, że są istotne. Bardzo ułatwiło nam to formalizację współpracy, co więcej umowa  jest profesjonalna i dopracowana z każdej strony.

 

Gdybyśmy jeszcze raz miały podjąć decyzję zakupu, zapewne zdecydowałybyśmy się raz jeszcze na zakup. Nie wykluczamy zakupu innych pakietów w przyszłości, gdy zajdzie potrzeba. 

Jakiś czas temu zakupiłam pakiet dokumentów przygotowanych specjalnie dla wirtualnych asystentek, ponieważ sama nie jestem specjalistą od prawa, a chciałam mieć legalne umowy dla moich klientów, z którymi współpracuje.

 

Dokumenty Eli są przygotowane ze starannością i są gotowe do użycia podczas podpisywania warunków współpracy z klientami.

 

Jeżeli rozliczasz się godzinowo, to polecam skorzystać i zakupić gotowe wzory dokumentów, które są niezbędne w pracy wirtualnej asystentki bądź freelancera. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Polecam:)

Justyna Jachołkowska

Ja też polecam zestaw umów od Elżbieta Nieradko. Wykorzystałam je dla swojej pierwszej klientki i nie było żadnych uwag. Także super świetny zestaw.

Kupiłam pakiet dawno temu i bardzo mi się przydał. Ela to naprawdę jest osoba bardzo pomocna i profesjonalna. Takie osoby powinny szkolić inne wirtualne asystentki!

Korzystam z umów od Elżbiety Nieradko i są bardzo OK. Zawarte są w nich wszystkie zapisy, które powinny znaleźć się w umowie z wirtualną asystentką. Właśnie modyfikuję umowę dla kolejnego klienta. Poprzednie umowy już podpisane i klienci nie mieli co do nich żadnych uwag. Polecam bardzo. 

Ja też korzystam z umów od Elżbieta Nieradko i kilka razy słyszałam, że są bardzo profesjonalne, można też je sobie dostosować do swoich potrzeb, a podane przykłady w tym pomagają. 

Jestem bardzo zadowolona ze wzięcia udziału w warsztatach u Eli.

 

Zajęcia dały mi niesamowitego kopa do działania. Z jeszcze większą determinacją kontynuowałam prace nad swoim rozwojem i pozyskiwaniem klientów.

 

Dzięki temu po trzech tygodniach od zakończenia warsztatów zaczęłam swoją pierwszą współpracę.

 

Przed warsztatami miałam wiele pytań, które dotyczyły konkretnie mojego przypadku. Nie mogłam znaleźć na nie odpowiedzi w sieci.

 

Ela rozwiała większość moich wątpliwości, dzięki czemu wiedziałam, jak działać, gdzie szukać i czego oczekiwać.

 

Dzięki Elu za super owocnie spędzony czas!

Warsztaty z Elą pokazały, na czym dokładnie polega praca wirtualnej asysty i z jakimi problemami boryka się wirtualna asystentka.

 

Dzięki indywidualnemu podejściu dowiedziałam się, jak mogę pokazać lepiej moje wyróżniki jako wirtualna asystentka oraz w jaki sposób przedstawić swoją ofertę.

 

Ela daje dużo cennych rad i wskazówek, dzięki czemu mogłam poukładać sobie mój dalszy plan działania.

 

Gdyby nie Ela długo jeszcze błądziłabym na początku mojej drogi w wirtualnej asyście, a tak to wiem, jak dalej mam działać.

Ela jest bardzo kompetentną i doświadczoną WA.

 

Chętnie mówi o swoich współpracach i metodach.

 

Ma dużo czasu, cierpliwości i życzliwości dla kursantek.

Warsztaty miały ciekawą strukturę, jednego dnia dostałyśmy materiały, przygotowywałyśmy swoje treści i podczas kolejnego dnia dyskutowałyśmy na ten temat.

 

Całość jest nagrywana, aby na spokojnie móc przeanalizować całość raz jeszcze.

 

Ela ze spokojem i bardzo dokładnie omawiała każdy temat i odpowiadała na każde pytanie.

 

Nie było atmosfery pośpiechu, tylko rzeczowe, konkretne, wyczerpujące odpowiedzi. Ela to profesjonalistka z długim stażem i to czuć wyraźnie.

 

Nieoceniona również była rola pracy w grupie. Zadawałyśmy przeróżne pytania, dzięki czemu miałyśmy szerszy zakres informacji, na temat wirtualnej asysty.

 

Poza tym dziewczyny swoją proaktywnością zapałem i dążeniem do celu były i są nadal olbrzymią motywacją. Polecam warsztaty!

Współpraca z Elą jest genialna.

 

Ma odpowiedź na każde pytanie, zna branżę jak nikt inny, posiada ogromne doświadczenie, znajduje kilka sposobów rozwiązania jednego problemu.

 

Wiedza i konkret. I cierpliwość.

Jeśli zastanawiasz się nad pracą jako wirtualna asystentka, ale masz mnóstwo wątpliwości i pytań bez odpowiedzi, to polecam Ci warsztaty z Elą Nieradko.

 

Dla mnie to był czas ogromnej dawki wiedzy, inspiracji i motywacji.

 

Było też dużo pracy własnej (od autoanalizy po przygotowanie oferty), ale przede wszystkim był to czas, w którym utwierdziłam się w przekonaniu, że idę w dobrym kierunku.

 

Wszystko to pod doświadczonym okiem Eli, która dawała nam konstruktywny feedback, służyła radą i odpowiadała na każde pytanie początkującej wirtualnej asystentki. Polecam!

Jeżeli oczekujesz suchej teorii, e-booka, który przeczytasz i nic z tym nie zrobisz, to nie decyduj się na warsztaty z Elą.

Podczas warsztatów musisz włożyć całe swoje serce i chęć do pracy oraz zmian. Musisz dać z siebie coś więcej niż tylko obecność podczas video. Tak jak Ela to robi.

 

Jej zaangażowanie, wiedza, pasja, sposób przekazywania wiedzy - to wszystko powoduje, że odkrywasz w sobie nowe, nieznane obszary i chce Ci się naprawdę więcej!

 

Ela przekazuje swoje doświadczenie w taki sposób, że jesteś w stanie wyciągnąć z niego jak najwięcej dla siebie.

"Praca na żywym organizmie" sprawia, że przerabiasz konkretnie swoje przypadki, a co za tym idzie, nie masz do czynienia z teorią, która nijak się ma do Twojej sytuacji ;)

 

Jeśli jesteś gotowa na ciężką pracę, fantastyczną atmosferę i zmiany, które nastąpią, to gorąco polecam warsztaty z Elą!

Każdej zaczynającej wirtualnej asystentce polecam zacząć od warsztatów u Eli.

 

Dowiedziałam się, jak i gdzie szukać klientów. Wiem już, jak przygotować swoją ofertę oraz na co zwrócić uwagę.

Z tą wiedzą mam już i odwagę, i solidne podstawy, aby ruszyć na maksa.

 

Ela to profesjonalistka, a jej wiedza na temat pracy wirtualnej asystentki jest OGROMNA, więc na prawdę warto z tego skorzystać.

 

Do tego niesamowicie cierpliwa i żadne pytanie do niej nie zostało bez odpowiedzi.

 

Na warsztatach poznałam też grupę świetnych dziewczyn, z którymi utrzymujemy nadal kontakt, wspieramy się i motywujemy - i to też kolejny cenny punkt w tych warsztatach.

Świadczę usługi asystenckie od kilku lat, ale chyba się wypaliłam. Postanowiłam więc przemyśleć i przeorganizować swoją działalność.

 

Warsztaty Eli pozwoliły mi przyjrzeć się sobie i dopracować nową ofertę.

 

Spojrzenie z zewnątrz i uwagi doświadczonej WA - są bezcenne, a praca w grupie to dodatkowe źródło wsparcia i inspiracji.

Na początku swojej drogi, kiedy poszukiwałam informacji na temat wirtualnej asystentki, natrafiłam na warsztaty Step1 organizowane przez Elę Nieradko. Od razu spodobał mi się program i zakres warsztatów przygotowany w profesjonalny sposób przez Elę.

 

Spotkania zawsze odbywały się na żywo, gdzie szczegółowo omawiałyśmy z Elą wcześniej przygotowany materiał. Otrzymałam feedback i wskazówki, co jeszcze poprawić i co robić dalej w kierunku wirtualnej asysty.

 

Kiedy założyłam działalność i utknęłam w miejscu ponownie, sięgnęłam po radę Eli, bo wiedziałam, że moje pytania i wątpliwości zostaną rozwiązane. Postanowiłam skorzystać z konsultacji u Eli i to była bardzo dobra decyzja. Ponownie spotkałyśmy się na żywo, gdzie Ela szczegółowo przyjrzała się mojej ofercie, udzieliła profesjonalnych wskazówek, co jeszcze powinnam poprawić. Miałam również techniczny problem i dzięki cennym radom Eli i jej pomocy udało mi się go rozwiązać. Ela powiedziała również, że powinnam utworzyć konta w social media i zrobić stronę internetową. Posłucham rady Eli, a moja strona w końcu została przygotowana.

 

Wsparcie oceniam bardzo wysoko, Ela jest profesjonalistką, otrzymałam dużo merytorycznej wiedzy i cennych uwag, za co jestem bardzo wdzięczna. Ela wskazała jak działać dalej, dlatego teraz łatwiej i z odwagą podejmuje się wyzwań z klientami. Dziękuję.

Długo szukałam możliwości pogodzenia życia prywatnego (trójka małych dzieci) z pracą. Jako trener nie mogłam pozwolić sobie na prowadzenie zajęć wyjazdowych. Na Facebooku natknęłam się na grupę wirtualnych asystentek. Tak nawiązałam kontakt z Elą. To był rok 2016, chyba czerwiec/lipiec. 

 

Bardzo szybko okazało się, że mam umiejętności,  by rozpocząć pracę jako wirtualna asystentka. We wrześniu uzyskałam pierwsze duże, długotrwałe zlecenie. Równie szybko okazało się, że sama nie dam rady - zatrudniłam dwie asystentki. Dzięki temu mogłam świadczyć usługi wirtualnej asysty dla innych firm, sama z kolei zajmowałam się koordynowaniem pracy zespołu. 

 

Rozmowy z Elą pozwoliły mi spojrzeć na mój biznes z boku. Poszerzyć usługi i kompleksowo wspierać przedsiębiorców. Sama jednak bardziej odnajduję się i stale pracuję jako project manager. 

Ela to nie tylko świetna specjalistka w swojej dziedzinie, to również bardzo pomocna koleżanka po fachu.

 

Bardzo pomogła mi, gdy zaczynałam swoją przygodę w byciu wirtualną asystentką.

Motywowała mnie, służyła radą oraz dzieliła się kontaktami biznesowymi, które bardzo pomogły na starcie.

Profesjonalistka, która ciągle uczy się nowych rzeczy.

 

Ela, jeszcze raz dzięki za wszystko!

 

Z przyjemnością i czystym sumieniem polecam współpracę z Elą, nie tylko wirtualnym asystentkom, ale również każdemu przedsiębiorcy, który szuka wsparcia zarówno w prowadzeniu biznesu, jak i również w kwestiach organizacyjnych i rozwojowych swojej działalności.

 

Konsultacje z Elą to solidna dawka wiedzy i wskazówek oraz motywacji do pracy.

 

Wdrożenie porad, których udziela Ela, gwarantuje realizację założonych celów.

Ela jest osobą serdeczną, otwartą, kompetentną, z ogromem innowacyjnych pomysłów i ich wdrożeń, więc chciałam doradzić się jej, jak wykorzystać obecnie swoje możliwości przy aktualnych potrzebach oraz możliwościach rynku i świata wirtualnego.

 

Szalenie piękne jest to, że zawsze jest otwarta na dawanie wsparcia, co współcześnie jest rzadko spotykane. Rozmowy z nią są owocne, pokazują wachlarz perspektyw i dają konkretne rozwiązania.

 

Przed poznaniem Eli szukałam rozwiązań, aby móc pracować zdalnie, potem prosiłam o wskazywanie kierunków, gdzie mogę kierować swoje kroki, by zarabiać. Ela dała mi kopa, powera.

 

Obecnie pracuję zdalnie łącząc dwie połówki etatów w sferze administracji i finansów. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej pomoże mi rozwinąć skrzydła. Dziękuję za wszystko.

Do Eli trafiłam w ramach konsultacji z kalendarza adwentowego dla wirtualnych asystentek. Byłam na samym początku drogi w wirtualnej asyście. Szukałam informacji w sieci, ale przytłoczyła mnie ich ilość.

Nie wiedziałam, jak się zabrać, znalazłam propozycję konsultacji.

 

Mimo moich problemów z połączeniem Ela wyszła do mnie z inicjatywą kolejnego spotkania w ramach tej konsultacji, a nie musiała. Spotkanie zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie, to była profesjonalna rozmowa. Ela dała mi dużo informacji zwrotnych, dużo podpowiedzi na start, obiektywne spojrzenie.

 

Podczas tej konsultacji uwierzyłam w to, co się dzieje, usłyszałam profesjonalną opinię i siebie samą, która mówi to wszystko. Rozmowa była mega profesjonalna, na wysokim poziomie. Podejście Eli mi imponowało, a jednocześnie uspokajało i wyciszało.

 

Wtedy byłam zielona, szukająca, przerażona, że nie umiem nic i zastanawiałam się, jak inne dziewczyny to ogarniają, chyba mają hiper mózgi. 

 

Dziś mogę nazwać się wirtualną asystentką, mam podpisaną umowę z agencją, robię dwie specjalizacje.

 

Dziękuję Eli za kierunki, które mi wskazała i za cenne rady.

Starałam się o dofinansowanie na rozkręcenie mojej działalności. Miałam stworzoną swoją strategię, ale nie wiedziałam, jak uzasadniać we wniosku zakup potrzebnych sprzętów.

 

I tutaj Ela bardzo mi pomogła. Na konsultacji omówiliśmy punkt po punkcie co i jak ująć, żeby to miało ręce i nogi, i żeby spełniało wymogi przyznawania dotacji.  Podczas konsultacji było widać, że Ela wie, o czym mówi i ma doświadczenie w tego typu sprawach.

 

Dzięki niej wypełnienie wniosku stało się banalnie proste i szybkie. Oszczędziłam sobie dużo czasu i nerwów. Teraz czekam na decyzję czy wniosek przejdzie, ale mam spokojną głowę. Myślę, że będzie ok. Bardzo polecam konsultacje u Eli.  

Na polskim rynku Ela Nieradko jest jedną z prekursorek pracy jako wirtualna asystentka i wirtualny office manager. Dlatego właśnie zdecydowałam się na współpracę z nią w formie konsultacji mentoringowych. 

I powiem tak - Ela to kobieta z ogromną wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Jest kopalnią dobrych rad i pomysłów. 

Zna się doskonale na pracy zdalnej. Wymaga, jest stanowcza, ale też wspiera i motywuje. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Jest ogromnym wsparciem dla osób zaczynających swoją przygodę z wirtualną asystą. 

Jak wiadomo pierwszy krok jest najtrudniejszy, dlatego kiedy już zdecydowałam się, że chcę pracować jako wirtualna asystentka postanowiłam, oprócz szkoleń technicznych, zdobyć praktyczną wiedzę od doświadczonej wirtualnej asystentki.

 

Pod fachowym okiem Eli miałam możliwość poznać specyfikę wirtualnej asysty, wdrożyć się w zadania i zweryfikować sposób ich wykonania. Zdobyłam i ugruntowałam wiedzę z zakresu rozliczania i planowania zadań, organizacji współpracy z klientem.

 

Ela prowadzi, nadzoruje, daje feedback, wdraża i ogrom nie się angażuje. Żaden problem, wątpliwość czy pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi..

 

Dzięki wsparciu Eli mogłam o wiele łatwiej i szybciej rozwinąć się jako wirtualna asystentka. Ogromnie się cieszę, że miałam możliwość szkolić się pod okiem tak kompetentnej, życzliwej i pozytywnej osoby. 

Zdecydowałam się na mentoring u Eli Nieradko, ponieważ czułam, że potrzebuję  dodatkowej motywacji i odwagi, aby zostać wirtualną asystentką. Mogę śmiało stwierdzić, że praca z Elą była strzałem w dziesiątkę! :)

 

Ela jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Ma ogromną wiedzę i wiele pomysłów, z którymi chętnie się dzieli.

Tłumaczy w zrozumiały i przystępny sposób.

 

Od zawsze chciałam być sama swoim szefem i dzięki Eli to marzenie zaczyna się spełniać. Pracuję jeszcze na etacie, ale od przyszłego roku zakładam własną działalność gospodarczą.

 

Jeżeli ktoś z Was myśli o zmianie zawodu, marzy mu się zostać wirtualną asystentką, to polecam mentoring u Eli Nieradko! Naprawdę warto;)

Na spotkania z Elą zdecydowałam się w momencie spadku motywacji do planowanej zmiany zawodu.

I to był znakomity pomysł!

 

Profesjonalistka  z wieloletnim doświadczeniem w branży usług zdalnych, ale przede wszystkim życzliwa i wspierająca osoba - tak bym Ją scharakteryzowała. Nasze spotkania to była lekcja uważności, fachowej wiedzy i motywacji do pracy.

 

Ela jest znakomitą słuchaczką, która świetnie wychwytuje to, co najważniejsze, a jej analityczny umysł podsuwa kolejne rozwiązania, w pełni dopasowane do rozmówcy. Pomogła mi uporządkować moje pomysły i dodała odwagi do działania.

 

Mimo, że kilka miesięcy temu zakończyłyśmy nasze spotkania to wiem, że niezmiennie mogę liczyć na jej pomoc czy poradę zawodową.

Dlaczego wybrałam mentoring?

Byłam w trakcie procesu pozyskiwania dotacji na założenie DG i chciałam dobrze przygotować się do prowadzenia firmy oferującej usługi wirtualnej asysty. Zapoznałam się z kilkoma ofertami kursów oraz e-bookami. Na niektórych się zawiodłam, ale trafiłam na bezpłatny e-book Eli Nieradko dotyczący wirtualnej asysty,

który był dla mnie strzałem w 10. Konkretnie, na temat, bez ściemy i bez spiny. Od razu pomyślałam, że porozumiemy się bez problemu i że mentoring z Elą będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem.

 

Spotkania oceniam bardzo dobrze. Konkretnie, bez wymijających odpowiedzi. Wesoło. Mogłam rozwiać wątpliwości, odbić pomysły i poznać inny punkt widzenia. Zdecydowanie polecam Allegrowiczkę ;)Bardziej mi odpowiadały spotkania co 2-3 tygodnie.

 

Zobaczyłam, że nie muszę być perfekcyjna w każdej dziedzinie. I że każdy popełnia błędy i nie umiera z tego powodu ;).

 

Gdybym jeszcze raz miała podejmować decyzję, to zdecydowałabym się ponownie na współpracę z Elą.

Dlaczego? Bo rozmowa z drugą osobą dużo daje, a z osobą doświadczoną w danej dziedzinie biznesu daje 100% więcej wiedzy. Ważne jest, żeby osoba, z którą rozmawiasz, nadawała na tych samych falach. I tak było w naszym przypadku :)

 

Zmieniłabym jedno - zdecydowałabym się na mentoring zaraz po założeniu działalności gospodarczej.

Myślę, że wyciągnęłabym ze spotkań jeszcze więcej, gdybym mogła więcej pracować z pozyskiwaniem klientów "na żywym organizmie" ;) Ale to już była siła wyższa, bo przeciągnęli mi proces rekrutacji do dotacji o ponad 4 miesiące.

Zdecydowałam się na mentoring u Eli, ponieważ od dłuższego czasu należę do jej grupy na Facebooku i widać jej niesamowite doświadczenie, wiedzę oraz wielką chęć dzielenie się tą wiedzą.

 

Mimo iż już jakiś czas działałam jako wirtualna asystentka, to jednak czułam, iż nie do końca daję sobie radę, że nie potrafię „wystartować” tak maksymalnie w tej branży. Potrzebowałam skonsultować z Elą sprawy związane z umowami, cenami, moją stroną www, przeprowadzanymi rozmowami z klientami, a nawet moim obawami.

 

Największą moją wątpliwością, aby rozpocząć mentoring była obawa, iż Ela powie, że to jednak nie jest praca dla mnie… Nic takiego nie usłyszałam, a wręcz okazało się, iż mogę dużo korzystać z poprzedniego doświadczenia zawodowego. Niesamowicie mnie to zmotywowało.

 

Spotkania z Elą były maksymalnie produktywne. Mogłam z Elą „wałkować” jakiś temat, aż poczułam, iż już to rozumiem, umiem i nie będzie to stanowić problemu w mojej późniejszej samodzielnej pracy. Żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi i dokładnego wyjaśnienia ze strony Eli.

 

Podczas mentoringu zdobyłam większą pewność siebie i odwagę - to dla mnie baaardzo wiele znaczyło (i nadal znaczy), bo brakowało mi tego. Uważałam, iż nie poradzę sobie w tej branży z bardziej doświadczonymi wirtualnymi asystentkami. Nawet teraz, widząc dużo większe doświadczenie i zakres zadań, które oferują inne WA, wiem, iż nie mam się czego obawiać. Zawsze znajdę klienta, który będzie chciał ze mną współpracować.

 

Polecam mentoring u Eli zarówno dla tych osób, które chcą rozpocząć pracę jako wirtualna asystentka, jak tym osobom, które już działają, ale czują, iż mogłyby dużo więcej w tej branży. Po mentoringu u Eli stajesz się inną osobą. Zyskujesz wiedzę, pewność siebie(!) i poznasz swoje mocne strony.

O zawodzie wirtualnej asystentki po raz pierwszy usłyszałam w 2016 roku. Pomyślałam wtedy, "super, to coś dla mnie", ze względu na obowiązki, które wykonywałam w pracy etatowej. Zabrakło jakiegoś ostatecznego impulsu do podjęcia działań w tym kierunku — nie byłam gotowa na tego typu zmiany.

 

Myśl ta jednak nie dawała mi spokoju i powróciła, gdy moja sytuacja na rynku pracy zmieniła się po urodzeniu drugiej córki w 2017 roku. Mówiąc krótko - stosunek pracy ustał i co dalej...

 

Zainteresowałam się tematyką związaną z zawodem wirtualna asystentka, zdając sobie sprawę, iż pomimo pewnego "bagażu doświadczeń" daleko mi jeszcze do samodzielnej pracy, wejścia na rynek i swobodnego poruszania się w temacie. Zaczęłam więc szukać wsparcia — w głównej mierze na grupach tematycznych na Facebooku, gdzie właśnie "spotkałam" Elę Nieradko po raz pierwszy.

 

Wybrałam mentoring do zawodu zamiast kompletnego kursu dla wirtualnych asystentek, ponieważ część umiejętności już posiadam. Wolałam więc skupić się na innych obszarach do rozwoju w tym kierunku.

Zdecydowałam się na wdrożenie z Elą ze względu na jej najdłuższe doświadczenie w branży, największy autorytet oraz moją potrzebę podniesienia swoich kompetencji zarówno miękkich, jak i sprzedażowych.

Pomimo tego, że moje wdrożenie dobiegło końca, Ela jest dla mnie wsparciem po dziś dzień. Wiem, że mogę na nią liczyć, odpowie na każde pytanie, wskaże rozwiązanie problemu lub sytuacji.

 

Życzę każdej aspirującej do bycia wirtualną asystentką dziewczynie, aby spotkała na swojej drodze osobę tak ciepłą i zaangażowaną.

Dodatkowo równolegle w trakcie trwania wdrożenia przeszłam przez procedurę uzyskania dofinansowania na otwarcie działalności gospodarczej jako wirtualna asystentka i głównie dzięki współpracy z Elą już na starcie firmy mam klientów płacących za moje usługi.

 

Kliknij tu i zobacz case study napisane przez Agnieszkę.

Mentoring u Eli – to od tego powinno się zaczynać, jak już jesteśmy zdecydowani na wirtualną asystę.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić. Dla mnie wielka wartość, wiedza i motywacja do działania.

 

Wiele osób wchodzi najpierw w wiele kursów i zaczyna się kołowrotek w pędzie po wiedzę.

A potem nadmiar wykupionych kursów, ilość informacji z różnych stron przytłacza. Ja tak miałam. Zaczęłam od sporego kursu, ale w efekcie ciągle czułam niedosyt, ale też mnie to po części wypalało.

 

Gdy tylko odkryłam Elę i rozpoczęłam mentoring, wiele rzeczy się rozjaśniło.

 

Ela posiada ogrom wiedzy, którą się dzieli. Wspiera na każdym kroku. Pomaga przepracować na bieżąco wątpliwości, pytania i problemy. Podchodzi indywidualnie do każdej osoby.

 

Dodatkowo miałam możliwość współpracować z Elą przy jej konferencjach, co było świetną praktyką, z której wiele wyciągnęłam. Polecam bez dwóch zdań!!!

Do Eli trafiłam na mentoring na samym początku drogi do bycia wirtualną asystentką. Miałam w głowie świeży pomysł na siebie, miliard obaw i wątpliwości, i cała byłam jakaś taka rozedrgana.

 

Ela pomogła mi wystartować i przeprowadziła przez najtrudniejszy moment. Moment, w którym pojawia się w głowie pustka i tyle jest do zrobienia, do nauczenia się, do poznania, że nie wiadomo, od czego właściwie zacząć.

 

Cierpliwie i spokojnie zadawała mi kolejne pytania, które były kluczowe, żeby ruszyć. Pokazywała kolejne narzędzia, aplikacje, programy, które według jej oceny były warte uwagi.

 

„Pamiętaj, nie musisz być jak wszystkie wirtualne asystentki. Ma być po Twojemu i w zgodzie z Tobą” to jedno ze zdań, które do mnie trafiło i dało mi trochę więcej spokoju i pewności, że tak ma właśnie być.

 

Już w pierwszym miesiącu mentoringu zdobyłam 2 klientów, z którymi współpracuję do dziś. Dzięki niej mój start w zawodzie był łatwiejszy, bez stresu i presji.

 

Polecam mentoring u Eli każdej osobie, która boi się zacząć, potrzebuje wsparcia we wdrożeniu do zawodu wirtualnej asystentki.

 

Inwestycja w mentoring zwróci się bardzo szybko, a wiedza i pewność siebie zdobyta dzięki Eli zostanie już na zawsze.

 

Na mentoring zdecydowałam się na samym początku mojego działania jako wirtualna asystentka.

 

Uważałam, że mimo ukończonych 2 kursów na wirtualną asystentkę, które nauczyły mnie narzędzi do pracy, potrzebuję "opieki" kogoś, kto w tym działa dobrych parę lat.

 

Nie żałuję decyzji, ponieważ od początku Ela pokierowała mną w dobrym kierunku.

 

Podpowiedziała mi jak skutecznie mailowo komunikować się z potencjalnymi klientami. Razem pracowałyśmy nad moją ofertą.

 

Omawiałyśmy przypadki mojej współpracy z klientami: co robię dobrze, a co źle.

 

Polecam każdemu, kto działa jako wirtualna asystentka, ale nie idzie mu pozyskiwanie klientów.

Na mentoring zdecydowałam się w momencie, gdy doszłam do ściany będąc wirtualną asystentką. Czułam, że to nie jest do końca to, co chciałabym robić, ale nie wiedziałam, w którą stronę pójść. Kręciłam się w kółko i potrzebowałam kogoś, kto pokaże mi różne możliwości i jednocześnie pomoże odkryć to, w czym jestem najlepsza.

 

Od dłuższego czasu obserwowałam Elę, byłam w jej grupie na Facebooku i czułam, że to jest dla mnie odpowiednia osoba.

 

Spotkania odbywały się w super atmosferze, „zadania domowe” zmuszały do zatrzymania się i głębszego zastanowienia. Jednocześnie z każdym spotkaniem czułam, że posuwam się do przodu i że odnajduję mój kierunek.

 

Mentoring wpłynął ogromnie na to, w którym miejscu jestem teraz. Najpierw byłam wirtualną asystentką ze specjalizacją, a od listopada 2021 kompletnie odcięłam się od wirtualnej asysty i zajmuję się teraz tylko i wyłącznie postprodukcją wideo.

 

I to było najlepsze, co mogłam dla siebie zrobić! Spełniam się, realizuję, pracuję z fantastycznymi Kobietami (i Mężczyznami też) i cały czas chcę więcej od siebie i od moich działań.

 

Mentoring z Elą polecam każdej wirtualnej asystentce – czy początkującej, czy tej, która stoi na rozdrożu. Trafnie zadane pytania spowodują, że się zatrzymasz i zajrzysz w głąb siebie.

 

Z pomocą Eli odkryjesz swój potencjał i nauczysz się go wykorzystywać w 120%!

 

Opinie o pakiecie umów

 

OBM Elżbieta Nieradko NIP: 5213641211

ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa

e-mail: elzbieta@nieradko.pl   |   rozmowa telefoniczna

 

 

@2010 - 2024 Copyright by Elżbieta Nieradko