Pomagam osobom przedsiębiorczym, które znalazły się na takim etapie rozwoju swojego biznesu, w którym brakuje już czasu na wykonywanie wszystkich zadań osobiście. Często nawet brakuje czasu na czuwanie nad wszystkim osobiście.
 

Ten brak czasu nie objawia się jedynie w spędzeniu całego dnia „w pracy”, zaległościami w zadaniach czy „fakapami”. Bardzo często cierpi na tym również życie prywatne i rodzinne, a nawet zdrowie.
 

Ludzie, przeskakując pomiędzy dużą ilością zadań i projektów, stają się nerwowi. Czasem są sfrustrowani brakiem miarodajnych efektów swojej pracy. Często popełniają błędy. Przez zmęczenie, przejście myślami z jednego zadania na drugie zajmuje o wiele więcej czasu. Trudniej od razu znaleźć się w miejscu, w którym się skończyło.
 

Być może i Ty skądś to znasz?
 

Pomagam odzyskać ten czas, wykonując za Ciebie nie tylko poszczególne obowiązki i zadania, ale również biorąc na siebie odpowiedzialność za powierzone projekty lub etapy projektów.
 

 

Wiem, że delegowanie jest trudne, dlatego nie oczekuję od Ciebie gotowych rozwiązań - wypracujemy je wspólnie.

Jednak jeśli masz już sprawdzone rozwiązania i procedury, działam według nich. 
 

Moi klienci twierdzą,

że zauważyli znaczne przyspieszenie w rozwoju swojej firmy

dzięki temu, że „zdjęłam im z głowy”

myślenie o sprawach z tak zwanego „zaplecza”.
 

Sama na początku swojej drogi zawodowej, na własnej skórze odczułam co to znaczy stracić czas dla siebie i dla rodziny, rzucając się w coraz większą ilość zadań, rozwój nowych projektów i pozyskiwanie klientów.

Do dziś pamiętam wyrzuty męża, że zamiast wspólnie spędzić wieczór, znów ślęczę przed komputerem. Smutne miny córki, gdy miałyśmy wyjść na plac zabaw, a tu końca pracy nie widać i nie mogę wyjść, bo klient czeka na specyfikację - miał mieć ją rano, a ja jestem dopiero w połowie.

I swoją frustrację, że przecież wszystko robię najlepiej i najszybciej jak potrafię, a nadal nie mam czasu na to, co dla mnie i rozwoju mojej marki naprawdę ważne.
 

Zdarza Ci się myśleć podobnie? Napisz do mnie - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

 

 

Firma to Twój okręt, a ja jestem Twoim pierwszym oficerem,

 

 

Ela Nieradko
 

Dbam od zaplecza

o sprawne działanie

biznesów moich klientów

Własność i wykonanie - Elżbieta Nieradko.

Copyright by Elżbieta Nieradko.

Elżbieta Nieradko

Elżbieta

Nieradko