Nie musisz mnie dłużej przekonywać - chcę kupić

Chcę kupić!

Tak, to dla mnie!

Gdy klient chce "konferencję online" - Twoje potencjalne zadania

 

Inwestycja: 127 zł

 

Kiedy: 20.01.2024 (sobota) godz. 10:00

Czas trwania szkolenia: 2 godziny - na żywo

Zakres tematyczny:

 • Omówimy różne formuły konferencji online

 • Formalności - czego musisz dopilnować w umowie z klientem

 • Rozpiszemy jeden typ konferencji jako projekt w asanie i omówić poszczególne zadania

 • Narzędzia - przegląd dostępnych na rynku + na co zwracać uwagę w każdej z formuł

 

 • Rozliczanie  - jak ustalić Twoje wynagrodzenie 
 • Brief - o co zapytać
 • Procedury - jak je tworzyć w trakcie trwania współpracy, jeśli klient ich nie ma

 

Co otrzymujesz po zakupie:

 • Dostęp do spotkania na żywo w sobotę 20.01.2024 o godzinie 10:00 - możesz zadawać pytania

 • Dostęp do nagrania ze szkolenia - możesz go pobrać na swój dysk i wracać, kiedy tylko będziesz miała taką potrzebę

 

 

Pamiętaj:

Jeśli pomiędzy datą zakupu a datą rozpoczęcia szkolenia minie mniej niż 14 dni po zakupie, tracisz prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez internet. 

Chcesz wiedzieć, jakie zadania może Ci oddelegować klient szukający wsparcia w organizacji konferencji online?

 

 

 Chcesz poszerzyć swoją ofertę o zadania związane z organizowaniem konferencji online?

 

Tak? Czytaj dalej!

 

Nie? Ta propozycja nie jest dla Ciebie!

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 

chcesz dowiedzieć się jakie formy może przyjąć konferencja online i jakie zadania w każdej z tych form możesz przejąć

 

✅ nie wiesz, co dodać do swojej oferty, aby zainteresować klientów potrzebujących wsparcia w organizacji konferencji online

 

✅ masz wrażenie, że nie umiałabyś dobrze wycenić zadań związanych z konferencją online

 

nie wiesz, jakich formalności należy dopilnować nawiązując współpracę z klientem organizującym konferencję online

 

✅ nie wiesz, jakie formalności i kiedy należy uzupełnić, gdy rozszerzasz współpracę ze stałym klientem o organizację konferencji online

📌 Zorganizowałam 7 własnych konferencji online w 4 różnych formułach.

📌 Wspierałam klientów w zorganizowaniu ponad 20 konferencji online i 5 konferencji hybrydowych. 

📌 Doskonale wiem jakich formalności i związanych z zabezpieczeniem Twoich interesów i związanych z RODO należy dopilnować na etapie nawiązywania i rozszerzania współpracy. 

📌 Podzielę się z Tobą kilkoma modelami rozliczeń w zależności od preferencji klienta.

📌  Na żywym organizmie, w Asanie, zaplanujemy zadania związane z konferencją, abyś mogła zobaczyć całe spektrum możliwości i wiedziała, jak rozszerzać współpracę. 

Cześć!

 

Nazywam się Ela Nieradko. 

👉 od 2010 roku działam online

👉 z zawodu ekonomistka i informatyczka

👉 jestem autorką kursów online, podcastów, wideobloga, e-booków

👉 organizuję konferencję "Na ścieżce freelancera"

 

swoich klientów wspieram na poziomie:

👉 przekwalifikowania (zawodowego i profilu działalności biznesu),

👉 strategicznym (tworzę i optymalizuję strategie rozwoju projektów i firm),

👉 managerskim (namacalnie, krok po kroku, prowadzę od pomysłu do efektu).

Nadal masz wątpliwości?
Pomogłam już wielu aktywnie działającym freelancerkom - zobacz jak to się dla nich skończyło

(W regulaminie opinii możesz sprawdzić jak zbieram i weryfikuję opinie. Kliknij tu, aby przejść do regulaminu):

Monika Materkowska

Do Eli trafiłam na mentoring na samym początku drogi do bycia wirtualną asystentką. Miałam w głowie świeży pomysł na siebie, miliard obaw i wątpliwości, i cała byłam jakaś taka rozedrgana.

 

Ela pomogła mi wystartować i przeprowadziła przez najtrudniejszy moment. Moment, w którym pojawia się w głowie pustka i tyle jest do zrobienia, do nauczenia się, do poznania, że nie wiadomo, od czego właściwie zacząć.

 

Cierpliwie i spokojnie zadawała mi kolejne pytania, które były kluczowe, żeby ruszyć. Pokazywała kolejne narzędzia, aplikacje, programy, które według jej oceny były warte uwagi.

 

„Pamiętaj, nie musisz być jak wszystkie wirtualne asystentki. Ma być po Twojemu i w zgodzie z Tobą” to jedno ze zdań, które do mnie trafiło i dało mi trochę więcej spokoju i pewności, że tak ma właśnie być.

 

Już w pierwszym miesiącu mentoringu zdobyłam 2 klientów, z którymi współpracuję do dziś. Dzięki niej mój start w zawodzie był łatwiejszy, bez stresu i presji.

 

Polecam mentoring u Eli każdej osobie, która boi się zacząć, potrzebuje wsparcia we wdrożeniu do zawodu wirtualnej asystentki.

 

Inwestycja w mentoring zwróci się bardzo szybko, a wiedza i pewność siebie zdobyta dzięki Eli zostanie już na zawsze.

Dorota Mroczek

Na mentoring zdecydowałam się na samym początku mojego działania jako wirtualna asystentka.

 

Uważałam, że mimo ukończonych 2 kursów na wirtualną asystentkę, które nauczyły mnie narzędzi do pracy, potrzebuję "opieki" kogoś, kto w tym działa dobrych parę lat.

 

Nie żałuję decyzji, ponieważ od początku Ela pokierowała mną w dobrym kierunku.

 

Podpowiedziała mi jak skutecznie mailowo komunikować się z potencjalnymi klientami. Razem pracowałyśmy nad moją ofertą.

 

Omawiałyśmy przypadki mojej współpracy z klientami: co robię dobrze, a co źle.

 

Polecam każdemu, kto działa jako wirtualna asystentka, ale nie idzie mu pozyskiwanie klientów.

Katarzyna Augustyńska

Zdecydowałam się na mentoring u Eli, ponieważ od dłuższego czasu należę do jej grupy na Facebooku i widać jej niesamowite doświadczenie, wiedzę oraz wielką chęć dzielenie się tą wiedzą.

 

Mimo iż już jakiś czas działałam jako wirtualna asystentka, to jednak czułam, iż nie do końca daję sobie radę, że nie potrafię „wystartować” tak maksymalnie w tej branży. Potrzebowałam skonsultować z Elą sprawy związane z umowami, cenami, moją stroną www, przeprowadzanymi rozmowami z klientami, a nawet moim obawami.

 

Największą moją wątpliwością, aby rozpocząć mentoring była obawa, iż Ela powie, że to jednak nie jest praca dla mnie… Nic takiego nie usłyszałam, a wręcz okazało się, iż mogę dużo korzystać z poprzedniego doświadczenia zawodowego. Niesamowicie mnie to zmotywowało.

 

Spotkania z Elą były maksymalnie produktywne. Mogłam z Elą „wałkować” jakiś temat, aż poczułam, iż już to rozumiem, umiem i nie będzie to stanowić problemu w mojej późniejszej samodzielnej pracy. Żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi i dokładnego wyjaśnienia ze strony Eli.

 

Podczas mentoringu zdobyłam większą pewność siebie i odwagę - to dla mnie baaardzo wiele znaczyło (i nadal znaczy), bo brakowało mi tego. Uważałam, iż nie poradzę sobie w tej branży z bardziej doświadczonymi wirtualnymi asystentkami. Nawet teraz, widząc dużo większe doświadczenie i zakres zadań, które oferują inne WA, wiem, iż nie mam się czego obawiać. Zawsze znajdę klienta, który będzie chciał ze mną współpracować.

 

Polecam mentoring u Eli zarówno dla tych osób, które chcą rozpocząć pracę jako wirtualna asystentka, jak tym osobom, które już działają, ale czują, iż mogłyby dużo więcej w tej branży. Po mentoringu u Eli stajesz się inną osobą. Zyskujesz wiedzę, pewność siebie(!) i poznasz swoje mocne strony.

Agnieszka Lukoszek

O zawodzie wirtualnej asystentki po raz pierwszy usłyszałam w 2016 roku. Pomyślałam wtedy, "super, to coś dla mnie", ze względu na obowiązki, które wykonywałam w pracy etatowej. Zabrakło jakiegoś ostatecznego impulsu do podjęcia działań w tym kierunku — nie byłam gotowa na tego typu zmiany.

 

Myśl ta jednak nie dawała mi spokoju i powróciła, gdy moja sytuacja na rynku pracy zmieniła się po urodzeniu drugiej córki w 2017 roku. Mówiąc krótko - stosunek pracy ustał i co dalej...

 

Zainteresowałam się tematyką związaną z zawodem wirtualna asystentka, zdając sobie sprawę, iż pomimo pewnego "bagażu doświadczeń" daleko mi jeszcze do samodzielnej pracy, wejścia na rynek i swobodnego poruszania się w temacie. Zaczęłam więc szukać wsparcia — w głównej mierze na grupach tematycznych na Facebooku, gdzie właśnie "spotkałam" Elę Nieradko po raz pierwszy.

 

Wybrałam mentoring do zawodu zamiast kompletnego kursu dla wirtualnych asystentek, ponieważ część umiejętności już posiadam. Wolałam więc skupić się na innych obszarach do rozwoju w tym kierunku.Zdecydowałam się na wdrożenie z Elą ze względu na jej najdłuższe doświadczenie w branży, największy autorytet oraz moją potrzebę podniesienia swoich kompetencji zarówno miękkich, jak i sprzedażowych.Pomimo tego, że moje wdrożenie dobiegło końca, Ela jest dla mnie wsparciem po dziś dzień. Wiem, że mogę na nią liczyć, odpowie na każde pytanie, wskaże rozwiązanie problemu lub sytuacji.

 

Życzę każdej aspirującej do bycia wirtualną asystentką dziewczynie, aby spotkała na swojej drodze osobę tak ciepłą i zaangażowaną.Dodatkowo równolegle w trakcie trwania wdrożenia przeszłam przez procedurę uzyskania dofinansowania na otwarcie działalności gospodarczej jako wirtualna asystentka i głównie dzięki współpracy z Elą już na starcie firmy mam klientów płacących za moje usługi.

 

Kliknij tu i zobacz case study napisane przez Agnieszkę.

 
 

Monika Kijaszek

Na polskim rynku Ela Nieradko jest jedną z prekursorek pracy jako wirtualna asystentka i wirtualny office manager. Dlatego właśnie zdecydowałam się na współpracę z nią w formie konsultacji mentoringowych. I powiem tak - Ela to kobieta z ogromną wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Jest kopalnią dobrych rad i pomysłów. Zna się doskonale na pracy zdalnej. Wymaga, jest stanowcza, ale też wspiera i motywuje. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Jest ogromnym wsparciem dla osób zaczynających swoją przygodę z wirtualną asystą. 

Agnieszka Cieślik

Na spotkania z Elą zdecydowałam się w momencie spadku motywacji do planowanej zmiany zawodu.

I to był znakomity pomysł!

 

Profesjonalistka  z wieloletnim doświadczeniem w branży usług zdalnych, ale przede wszystkim życzliwa i wspierająca osoba - tak bym Ją scharakteryzowała. Nasze spotkania to była lekcja uważności, fachowej wiedzy i motywacji do pracy.

 

Ela jest znakomitą słuchaczką, która świetnie wychwytuje to, co najważniejsze, a jej analityczny umysł podsuwa kolejne rozwiązania, w pełni dopasowane do rozmówcy. Pomogła mi uporządkować moje pomysły i dodała odwagi do działania.

 

Mimo, że kilka miesięcy temu zakończyłyśmy nasze spotkania to wiem, że niezmiennie mogę liczyć na jej pomoc czy poradę zawodową.

Katarzyna Musiał

Dlaczego wybrałam mentoring?

Byłam w trakcie procesu pozyskiwania dotacji na założenie DG i chciałam dobrze przygotować się do prowadzenia firmy oferującej usługi wirtualnej asysty. Zapoznałam się z kilkoma ofertami kursów oraz e-bookami. Na niektórych się zawiodłam, ale trafiłam na bezpłatny e-book Eli Nieradko dotyczący wirtualnej asysty,

który był dla mnie strzałem w 10. Konkretnie, na temat, bez ściemy i bez spiny. Od razu pomyślałam, że porozumiemy się bez problemu i że mentoring z Elą będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem.

 

Spotkania oceniam bardzo dobrze. Konkretnie, bez wymijających odpowiedzi. Wesoło. Mogłam rozwiać wątpliwości, odbić pomysły i poznać inny punkt widzenia. Zdecydowanie polecam Allegrowiczkę ;)Bardziej mi odpowiadały spotkania co 2-3 tygodnie.

 

Zobaczyłam, że nie muszę być perfekcyjna w każdej dziedzinie. I że każdy popełnia błędy i nie umiera z tego powodu ;).

 

Gdybym jeszcze raz miała podejmować decyzję, to zdecydowałabym się ponownie na współpracę z Elą.

Dlaczego? Bo rozmowa z drugą osobą dużo daje, a z osobą doświadczoną w danej dziedzinie biznesu daje 100% więcej wiedzy. Ważne jest, żeby osoba, z którą rozmawiasz, nadawała na tych samych falach. I tak było w naszym przypadku :)

 

Zmieniłabym jedno - zdecydowałabym się na mentoring zaraz po założeniu działalności gospodarczej.

Myślę, że wyciągnęłabym ze spotkań jeszcze więcej, gdybym mogła więcej pracować z pozyskiwaniem klientów "na żywym organizmie" ;) Ale to już była siła wyższa, bo przeciągnęli mi proces rekrutacji do dotacji o ponad 4 miesiące.

Paulina Kulpińska

Od dłuższego czasu obserwowałam Elę, byłam w jej grupie na Facebooku i czułam, że to jest dla mnie odpowiednia osoba.

 

Spotkania odbywały się w super atmosferze, „zadania domowe” zmuszały do zatrzymania się i głębszego zastanowienia. Jednocześnie z każdym spotkaniem czułam, że posuwam się do przodu i że odnajduję mój kierunek.

 

Mentoring wpłynął ogromnie na to, w którym miejscu jestem teraz. Najpierw byłam wirtualną asystentką ze specjalizacją, a od listopada 2021 kompletnie odcięłam się od wirtualnej asysty i zajmuję się teraz tylko i wyłącznie postprodukcją wideo.

 

I to było najlepsze, co mogłam dla siebie zrobić! Spełniam się, realizuję, pracuję z fantastycznymi Kobietami (i Mężczyznami też) i cały czas chcę więcej od siebie i od moich działań.

 

Mentoring z Elą polecam każdej wirtualnej asystentce – czy początkującej, czy tej, która stoi na rozdrożu. Trafnie zadane pytania spowodują, że się zatrzymasz i zajrzysz w głąb siebie.

 

Z pomocą Eli odkryjesz swój potencjał i nauczysz się go wykorzystywać w 120%!

Nadal nie wiesz, czy ten program do dobra inwestycja?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania: 

 

❔ Dlaczego mam kupić od Ciebie Elu?

 

Chcesz wierzyć w marketingowe hasła i natarczywe reklamy - Twoja sprawa.

Chcesz iść po wsparcie do osoby, która od niedawna działa na rynku jako WA i zaczęła szkolić innych, ponieważ "jest kilka kroków przed nimi" - Twoja sprawa. 

 

Ja jestem tu po to, żebyś osiągała rezultaty - jeśli Ci na nich zależy. (ps. jeśli Ci nie zależy szkoda naszego wspólnego czasu)

 

Działam na rynku od 2010 roku i (w przeciwieństwie do sporej grupy pojawiających się na chwilę) nie zamierzam nigdzie się wybierać. 

Patrzę na biznesy online holistycznie - działam jako projekt manager, biznes manager, robię audyty i pomagam w optymalizacjach biznesów online Twoich potencjalnych klientów.

 

Znam zadania wirtualnej asysty od podszewki - sama je wykonywałam, a obecnie na co dzień współpracuję z WA. 

I znam biznesy klientów WA od podszewki - wiem, czego potrzebują i z jakimi wyzwaniami się mierzą. Wiem, jak podejmują decyzje przy wyborze podwykonawców.

 

Wyżej widziałaś opinie osób, które mi zaufały. Możesz te osoby znaleźć w sieci i zapytać o opinię na temat mojego wsparcia.

 

Wszystko masz podane jak na tacy.  Twoja decyzja, co z tym zrobisz dalej ;) 

 

 

❔ Nie mogę być na żywo - czy będzie nagranie?

 

Każde moje szkolenie jest nagrywane i w ciągu maksymalnie 24. godzin masz do niego dostęp.

A swoje pytania możesz mi podesłać przed spotkaniem - wtedy je omówię na nagraniu.

 

 

 

❔ Czy mogę otrzymać fakturę?

 

Oczywiście. Do każdego zakupu wystawiam fakturę VAT. 

Faktura zostanie wystawiona na dane, które podasz w trakcie składania zamówienia - dlatego zachowaj uważność w trakcie ich wprowadzania. 

 

❔ Jak mogę się skontaktować ze sprzedawcą?

 

Wszystkie pytania, niejasności, zastanowienia możesz mi wysłać na elzbieta@nieradko.pl

 

❔ Jakie są wymagania techniczne, abym mogła wziąć udział w programie?

 

Wymagania techniczne:
 • komputer, laptop lub inne urządzenie multimedialne z dostępem do Internetu;
 • kamerka internetowa i mikrofon (wystarczą wbudowane w komputer)
 • dostęp do poczty elektronicznej;
 • ważny/aktywny adres e-mail, klawiaturę lub inne urządzenie wskazujące
 • dostęp do aktualnej przeglądarki internetowej: Mozilla, Internet Explorer, Opera, Google Chrome, Safari.

Podajesz dane do faktury jako:

Twój e-mail:

NIP

Imię i nazwisko/ Nazwa firmy

Adres (ulica i nr)

Kod pocztowy i miasto

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności *

Wyrażam zgodę na dostarczenie mi treści cyfrowych objętych zamówieniem przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jestem świadomy, że w ten sposób tracę prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży. *

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elżbietę Nieradko w celu wysyłania mi informacji

o produktach blogowych, usługach, promocjach lub nowościach oraz webinarach zgodnie z polityką prywatności (opcjonalne)

KUPUJĘ I PŁACĘ
KUPUJĘ I PŁACĘ
Przekierowuję do płatności...
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

OBM Elżbieta Nieradko NIP: 5213641211

ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa

e-mail: elzbieta@nieradko.pl   |   rozmowa telefoniczna

 

 

@2010 - 2024 Copyright by Elżbieta Nieradko