Chcesz być na bieżąco - zapisz się do newslettera

.

Wróć do bloga

ostatnia aktualizacja: 02-02-2021

04 września 2019
Czym zajmuje się wirtualna asystentka? Jak współpracować z klientami? Jak zorganizować sobie czas pracy?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć jak pracują i zarządzają swoim czasem pracy osoby wykonujące wirtualną asystę, ponieważ każdorazowo jest to kwestia indywidualna. Nie ważne czy jesteś sową i pracujesz w nocy, czy wolisz

pracować w godzinach „biurowych”, gdy Twoje dzieci są w placówkach. Jeśli znasz swoje oczekiwania, ograniczenia i ustaliłaś kim jest Twój docelowy klient, to znajdziesz zlecenia w każdej z przedstawionych możliwości.

 

Istotne dla mnie jest dopasowanie czasu pracy, dyspozycyjności w wykonywaniu zadań dla klienta, z moim życiem prywatnym, pasjami i zobowiązaniami wobec rodziny. Nie zapominam też o czasie na regenerację sił. 

 

Jeśli zdecydujesz się na działanie w wirtualnej asyście, nie zapomnij o ustaleniu i zaplanowaniu czasu na szkolenia i pracę na rzecz rozwoju własnej marki, ponieważ to te działania sprawią, że będziesz mogła się rozwijać i skalować swój biznes.

 

Pamiętaj, wirtualna asysta ma szeroki wachlarz możliwości. Jeżeli wiesz, że np. odbieranie telefonów od klientów klienta będzie dla Ciebie kłopotliwe, bo np. pracujesz z małym dzieckiem w domu, nie podejmuj się takiego zlecenia.

 

Na rynku jest ogrom programów, aplikacji i narzędzi, które ułatwiają organizację pracy własnej. Są to m.in. Asana, Trello, Nozbe. To tylko kilka z nich. Oprócz zarządzania projektami świetnie się sprawdzają też do organizacji pracy własnej ;) Na początek sprawdzi się też zwykły papierowy kalendarz czy kalendarz w wersji online ;)

 

Wybór jest ogromny, zależy to teraz tylko do Ciebie ;) Jeśli mogę jednak dać Ci małą wskazówkę na początek Twojej drogi - nie bierz od razu ogromnej ilości zleceń. Jeśli masz możliwość, daj sobie najpierw czas na wdrożenie się w nowy system pracy, na nauczenie się innej organizacji dnia niż to było do tej pory ;)

 

W e-booku “Zanim zainwestujesz w rozwój w wirtualną asystę” rozwijam temat trochę bardziej ;) 

Zawsze możesz też zadać pytanie na mojej grupie ;) Dziewczyny na pewno chętnie podzielą się swoim doświadczeniem w organizowaniu dnia pracy ;) Jeśli jeszcze nie należysz do mojego miejsca na facebooku, kliknij tutaj i dołącz ;)

 

Gdybyś jednak potrzebowała indywidualnie „zbadać Twój przypadek”,  spojrzeć z innej perspektywy na Twój dzień i to jak go organizujesz, zapraszam Cię na indywidualną konsultację. Przedyskutujemy tematy, które chcesz, żeby funkcjonowały lepiej i wspólnie znajdziemy nowe, lepsze rozwiązania ;) Jeśli chcesz zapisać się na konsultację, kliknij tutaj.

 

 

 

 

Pozostańmy w kontakcie,

 

 

 

ps.

Szukasz wsparcia w skutecznym przekwalifikowaniu zawodowym do wirtualnej asysty?

Bezpłatne wsparcie znajdziesz w grupie na FB tylko dla WA. Oprócz moich nagrań i comiesięcznych live'ów spotkasz tam grono fantastycznych kobiet (choć mamy też paru „Rodzynków” wśród nas! ;) ), które dzielą się swoim doświadczeniem i dają ogrom wsparcia! ;)

Jeśli Twoje pytania wymagają indywidualnego podejścia i analizy sytuacji - zapoznaj się z moją ofertą spotkań indywidualnych i warsztatów grupowych.

 

Możesz też napisać bezpośrednio do mnie na elzbieta@nieradko.pl

TIPY: Jak radzisz sobie z kilkoma klientami naraz skoro jesteś sama/ tylko jedna?

 

OBM Elżbieta Nieradko NIP: 5213641211

ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa

e-mail: elzbieta@nieradko.pl   |   rozmowa telefoniczna

 

 

@2010 - 2024 Copyright by Elżbieta Nieradko